2019. aasta 10 populaarsemat kohta koosolekute pidamiseks

.

Koosolekuruumide vahendusplatvormi MySpotit statistika näitab, et üha enam olulisi koosolekuid peetakse väljaspool kontorit. Eesti ettevõtjate lemmikkohad nõupidamisteks olid 2019. aastal Balti jaama seminariruum ja lounge ning Studio MindZ ja Stuudio2 koosolekuruumid.

.

MySpotiti asutaja Hardi Kinnase sõnul tõi 2019. aasta Eesti ettevõtetesse mujal maailmas laialt levinud trendi pidada koosolekuid väljaspool oma kontoriruume: „Kui varem peeti renditud ruumides peamiselt aastakokkuvõtteid või muid pidulikumaid koosviibimisi, siis nüüd on levinud ka regulaarsete koosolekute pidamine väljaspool oma kontoriruume.“ Kinnas selgitas, et trendi taga on väga praktiline põhjus – ettevõtete juhid on mures ebaefektiivsetele koosolekutele raisatud aja pärast: „Uuringute järgi kaotavad ettevõtted üle maailma aastas ligikaudu 500 miljardit eurot koosolekutele raisatud tundide tõttu, kuid samas pole suudetud seni välja mõelda ka koosolekutest efektiivsemat juhtimis- ja koostöömeetodit.“

.

Koosolekuruumide TOP 10 2019. aastal

.

1. Balti jaama seminariruum ja lounge

Valgusküllane ja kaasaegsete tehniliste võimalustega Balti Jaama seminariruum sobib nii väiksemateks kohtumisteks kui seminaride korraldamiseks. Lounge’i poolel lisavad õdusust diivanid ja tugitoolid, akendest avaneb imeline vaade Shnelli pargile ja Toompeale. Ideaalne võimalus pikendada koosolekut samas kompleksis asuvas saunas.


2. Studio MindZ

Valgusküllased ja avarad ruumid Telliskivis on loodud erinevateks kokkusaamisteks. Hubane stuudio koos tipptehnikaga sobib ideaalselt koolitusteks ja ajurünnakuteks. Ideaalne kliendile, kes peab oluliseks mugavat tasuta parkimist.


3. Stuudio2

Valgusküllane ja inspireeriv koosoleku- ja seminariruum Kalamajas. Sobib ideaalselt erinevateks sündmusteks, alates klassikalisest koosolekust mitmepäevaste majast väljas nõupidamisteni. Kliendile, kes väärtustab loovust ja arengut ning kelle jaoks toitlustuse kvaliteet mängib sama suurt rolli kui ruum.


4. Schlössle Bistro 

Vanalinnas Schlössle viietärnihotellis asuv Bistro saal on hubane ja eksklusiivne paik, kus kohtuvad ajaloo väärikas hõng, tipptasemel teenindus, tehnilised võimalused ja toitlustus. Ideaalne privaatseteks koosolekuteks ja koolitusteks.


5. Anonymous Presenters 

Anonymous Presentersi koosolekuruum Kultuurikatlas on hubane ja privaatne keskkond mõttetööks, omavaheliseks vestluseks või väikeseks meeskonnakoolituseks.


6. Saarineni maja

Saarineni maja koosolekuruum otse südalinnas sobib kliendile, kelle soov on pidada privaatseid koosolekuid.


7. Kinoliit 

Ajaloolise Kinomaja kohandatava mööbliga konverentsisaal sobib nii koosolekuteks kui koolitusteks. Eeliseks asukoht otse Tallinna südames.


8. Tallinn Design House

Unikaalne ja inspireeriv koosolekuruum Rotermanni kvartalis soodustab loovalt mõtlema ja inspireerib uute ideede tekkimisel. Sobib privaatsemate kohtumiste ja koosolekute pidamiseks kuni kümnele inimesele.


9. Vabamu arutelutuba

Vabamu arutelutuba on privaatne huvitav koht koolituste ja koosolekute korraldamiseks väiksemale seltskonnale. Suureks plussiks on kohandatav mööbel ja hea asukoht.


10. Carpe Vinum

Põnev paik Promenaadi veinistuudios. Hea alternatiiv valida tavapärase koosolekuruumi asemel osa vinoteegist, et oma tiimi uute ideedega üllatada.

Lisaks kolm veel avastamata pärli 2020. aasta koosolekute planeerimiseks

.

  • Heldeke! on eksklusiivne teatri-stiilis ruum Tallinnas Tööstuse tänaval, mis sobib privaatseteks üritusteks, konverentsideks ja pidudeks;
  • Ars Projekt on Kultuurikatlas asuv inspireeriv ja kaasaegne nõupidamisteruum 12 inimesele.
  • Torn on suurepärase merevaatega 15-kohaline nõupidamisruum Kultuurikatlas.

.

Lugu ilmus Äripäevas.

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.