Ainsat taastumatut vara hoieldes

Kuni kvantfüüsika pole läbimurret igapäevaellu sooritanud, jääb paratamatuks tõsiasjaks teadmine, et ühtki tööpostil mõttetult raisatud sekundit me enam tagasi ei saa. Kuigi esmapilgul uskumatu, aitab just koosolekupaiga nihutamine seda kõige väärtuslikumat ressurssi märkimisväärselt kokku hoida.

.

On täiesti arusaadav, et mõte turvalisest kontorist lahkumisest mugavustsooni sukeldunud sekretäris paanikat võib tekitada. Ammugi jääb mõistmatuks, kuidas kogu see täiendav pingutus ruumide ja muu tarviliku broneerimiseks ajaliselt ära võiks tasuda – loogiline tundub ju sootuks vastupidine stsenaarium. Kui aga kõik tehnilised küsimused paari klikiga spetsialistide hoolde usaldada, hakkavad keskkonnavahetuse eelised üha tugevamalt efektiivsuse kasuks tööle.

.

Tavapärasesse ovaalsaali kogunedes on lihtne ruum lõdva randmega terveks tunniks reserveerida, mõtlemata sealjuures ürituse tegelikele vajadustele. Teadmine uuest spotist ergastab aga töötajaskonna juba automaatselt ning sunnib endast maksimumi andma – seega tühja molutama sinna keegi naljalt ei tule.

.

Lisaks võimaldab eksklusiivne seminariruum lüüa mitu kärbest ühe hoobiga: töine koosolek täidab õige kohavaliku korral tutvumisürituse või meeskonna tugevama sidustamise rolli. Professionaalide valitud interjöör, toit ja kõrvaltegevused tagavad kogemuse, mille mõju kestab väljaminekuks eraldatud ajast võrreldamatult kauem.


Mikk Puurmann