Kui teeksid brainstormi hoopis burleskibaaris?

Burleskibaar Heldeke!

Tallinna tõupuhtaim vodevilli stiilis teater-baar-klubi Heldeke! hoiab meelelahutuse kõrval latti sama kõrgel ka tõsiseimate koosviibimiste korraldamisel.

.

Tööstuse tänavas paikneva asutuse peremehe Clintoni sõnul rabab koht külastajaid just unikaalsusega, pakkudes ühelt poolt intiimsust, teisalt tugevat iseloomu. Baari tunnusmärgiks kujunenud püstijalakomöödiate läbi viimiseks on püsti pandud 128-tolline ekraan ja tipptasemel helitehnika, mis kuluvad marjaks ära ka hoopis teisest killast üritustel. „Samas on meil ka saun, mis küllap just Soome klientidele meeltmööda võiks olla,“ naerab Clinton.

.

Kuigi põhirõhk püsib jätkuvalt meelelahutusel, tunnistab Clinton, et töisemate koosolekute rolli pole võimalik üle hinnata. „Sellisel kujul on tegu alles väga uue ja kiirelt areneva turuga, millest me ei soovi kõrvale jääda,“ märgib ta. „Selles osas on koostöö MySpotitiga olnud imeline: väga mugav on olnud suur osa koordineerimisest ja infovahetusest neile jätta.“

.

Lisaks haarab tõusev tegija kinni igast võimalusest end nähtavamaks muuta. „Oluline on haaret suurendada ja ilmselgelt on seda kõige mõistlikum teha portaalis, kuhu kliendid juba selge sooviga koosolekuid pidada lähevad. Loodame, et meie tegevus peegeldub sealt ka positiivses võtmes vastu ja jõuab nii uute potentsiaalsete partneriteni,“ arvab Clinton.

.

Senise kogemuse põhjal sobib Heldeke! koosolekute pidamiseks klientidele, kes soovivad erilist kogemust ja kel on kõrini igavates konverentsiruumides istumisest. „Nad tahavad, et kohal jaguks karakterit, tahavad isegi kohati, et külalistel tekiks küsimus: „Mida me küll siin teeme?““ räägib Clinton. „Aga mõistagi ei piisa ainult unikaalsest kohast, peame ka omalt poolt korralduses parima andma ja vähemaga me ei lepigi.“

.

Uuri Heldeke! võimalusi ja tee broneering siit.


Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.