fbpx

Eestlaste start-up murrab iganenud koosolekute pidamise traditsioone

January 24, 2019

Möödunud aastal toodi Eesti turule uuenduslik jagamismajanduse platvorm MySpotit, mille eesmärk on ambitsioonikas ent lihtne – muuta seniseid firmasiseste koosviibimiste traditsioone ning lihtsustada neid korraldava personali tööd.

Tänu pakutavale lahendusele on tänaseks muutunud mitmete Eesti ettevõtete koosolekud lihtsamaks, paindlikumaks ja produktiivsemaks.

Pikaaegse üritusturunduskogemusega eestlastest ettevõtjate Hardi Kinnase ja Mikk Puurmanni sõnul on ühelt poolt tohutu hulk ruume, mille kasutuspotentsiaal on tunduvalt suurem kui tulutult tühja seista. Teisalt on endiselt mõnevõrra levinud koosolekute pidamise iganenud süsteem. “Hotellitoa rentimiseks või takso tellimiseks me enam ei saada emaile ega helista – miks mitte muuta ka firmasiseste koosviibimiste korraldamist lihtsamaks?” õhutab Kinnas mõtisklema. “Lisaks sellele annab väljaspool kontorit korraldatud koosolek tihtipeale hoopis värskemaid ideid. Just selleks toob MySpotiti platvorm kokku põnevad ruumid ja nende potentsiaalsed kliendid,” lisas Kinnas.

“Hotellitoa rentimiseks või takso tellimiseks me enam ei saada emaile ega helista – miks mitte muuta ka firmasiseste koosviibimiste korraldamist lihtsamaks?”

Hardi Kinnas

“Tänaseks oleme kasvanud mitmete ruumide ja klientide võrra üle Eesti. MySpotit lihtsustab koosviibimiste korraldamist vabastades töötajad pikkadest telefonikõnedest ning tüütutest meiliringidest,” jätkab Kinnas. MySpotiti veebikeskkonnas vahendatavate ruumide seast võib ühest kohast leida koosoleku pidamise võimalusi nii õdusatesse mõisatesse ja restoranidesse kui ka Tallinna Lennujaama ning teistesse pealtnäha ootamatutesse paikadesse.Tõsiasja, et koosolekud muutuvad oluliselt produktiivsemaks väljaspool tavapärast töökeskkonda, on tõdenud nii mõnigi suurettevõtte juht. LHV turundusjuht Margit Kotkas kinnitab, et kõiki koosolekuid nad pangasisestes ruumides ei tee: “Kuna LHV turundusosakond peab üsna tihti ajurünnakuid tegema, siis oleme märksa produktiivsemad, kui ei ole nn tavapärases töökeskkonnas. Meie “majast väljas” koosolekud on alati suhteliselt pikad – pool päeva kuni päev – ja siis on vaja, et keskkond oleks teine. Elu ja praktika on näidanud, et teises keskkonnas korraldatud koosistumised on väga tulemuslikud.”

Kuna LHV turundusosakond peab üsna tihti ajurünnakuid tegema, siis oleme märksa produktiivsemad, kui ei ole nn tavapärases töökeskkonnas.

Margit Kotkas

Jagamismajanduse platvorm MySpotit on ainuke omalaadne Euroopas. Tasuta veebikeskkond, mis koondab unikaalseid ruume ehk spote erinevate firmasiseste koosviibimiste ja ürituste läbiviimiseks, võimaldab koheselt juurde valida ka vajaminevad lisafunktsioonid ning muudab ürituse korraldamise seeläbi tõeliselt lihtsaks ja kiireks. Vaata (https://myspotit.com), kus võiks toimuda sinu ettevõtte järgmine koosolek – veebruari lõpuni on ruumide broneerimine poole hinnaga!

Hardi Kinnas

Vaata ka neid postitusi

Vaata rohkem