Eksklusiivne pilk salajasse kõnekooli Anonymous Presenters

Kui Anonymous Presentersi koosolekuruumi seinad oskaksid rääkida, kuuleks neilt ilmselt mitmeid strateegilise tähtsusega detaile Eesti elu kõrgeimate sfääride kohta. Selle asemel võib aga iga soovija saada osa tippjuhtide kõneoskust lihviva paiga müstilisest aurast.

.

Kõnekoolitusagentuuri tegevjuht Laura kinnitab, et meeskond on aidanud esinemisjulgust uuele tasemele tõsta lugematul hulgal juhtidel ja spetsialistidel nii era- kui avalikust sektorist. Anonymous Presentersi black boxi meistriklassi koolitused hõlmavad korraga maksimaalselt kuus õpilast, ent seda personaalsemat lähenemist igaüks neist kogeb.

.

MySpotiti abil on aga võimalik ruumile elu anda ka neil tundidel, mil ettevõttel endal koolitusi või privaatkohtumisi ei toimu. “Kuna juba maja ise on üsna kinnine, tähendab see ilmselt klientidele võimalust pääseda natuke salapärasesse ruumi, kuhu muidu võib-olla ei satukski, kui just meie teenust ei kasuta,” räägib Laura.

.

Et endasse süübimist soodustav ja kuni kümme külalist mahutav koosolekuruum pole kõigile vabalt ligipääsetav, näeb Laura kliente ruumi juhatades oma silmaga nende esmast ja vahetut reaktsiooni. “Just see kokkupuude on minu jaoks oluline,” tõdeb ta. “Näiteks pakkus väga toreda üllatuse töörõivaid tootva rahvusvahelise ettevõtte juhtkonna koosolek – nad jäid kogemusega väga rahule.”

.

Laura enda jaoks lisab koostöö MySpotitiga tööle mitmekülgsust – tavapäraste klientide kõrval saab ta kokku puutuda sootuks teistsuguste sihtgruppidega. Samuti võib platvormi pidada otseseks turunduskanaliks. “Iga kord, kui meil MySpoti kaudu käidud on, on tõusnud ka kodulehekülje vaatamiste arv,” märgib ta. “Kui äriline mõju ei ole ka päris kohene, siis kindlasti kerkib vähemalt nende hulk, kes meie vennaskonnast üldse teadlikud on.”

.

Broneeri Anonymous Presenters ruum siin.

.


Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.