Kaugtöötame – kuidas? Remote working – how?

MySpotit lehel ka individuaalsete kaugtööruumide valik. The MySpotit page also includes a selection of individual remote working venues.
Foto. Pexels

Siin ülevaade viimase aja sisukamatest postitustest meedias ja meie klientide poolt. Osad lood eesti ja teised inglise keeles. Mõte on kõigil sama – kuidas praeguses olukorras oma tööd kõige paremini teha. Head lugemist!

Here’s an overview of the most recent posts in the media and by our clients. Some stories in Estonian and others in English. Everyone has the same idea – how best to do your job in the current situation. Healthy reading!

Ülevaade videokoosolekute tarkvaradest/Video meetings software overview:

https://www.ituudised.ee/analuusid/2020/03/20/ulevaade-videokoosolekute-pidamise-tasuta-tarkvaradest

Veriff kirjutab oma blogis Eesti võimalusest kaugtoimimise maailmas/Veriff writes in blog about Estonia’s potential in the remote world:

https://www.veriff.com/news/estonia-can-teach-a-lesson-in-remote-learning

Meet Frank võrdleb blogis traditsioonilise ja virtuaalse töötegemise plusse ja miinuseid. Pikk, aga kasulik lugemine/Meet Frank compares the pros and cons of traditional and virtual working in a blog. Long but useful reading:

Nortal annab 6 kasulikku nippi kaugtööks/Nortal provides 6 useful remote working tips:

Teame, et peredega on koos tore olla ja paljud meist ei mäletagi, millal seda viimati nii palju oli :). Ometigi on vaja ka oma töö igapäevaselt ära teha ning siin me otsutasime Sulle appi tulla. Alates tänasest on MySpotit lehel väljas individuaalsed kaugtöötamise kohad, kus on hea internet ja omaette olemise võimalus. Ruumid desinfintseeritakse igal päeval enne kui tööle saabud.

We know it is fun to be with families and many of us don’t remember when it was last so much of fun :). However, we also need to do our daily work, and here we decided to help you. Starting today, MySpotit will feature individual remote working venues with good internet and the ability to be alone. The rooms are disinfected every day before you arrive at work.

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.