Ruumide rentimise ABC… või raketiteadus?

Kodulinn on väike ja palju siin neid sobilikke ruume ja koosolekupaiku ikka olla saab? Nii võib esmapilgul tunduda, aga juba esimesed sammud peaksid ulja pealehakkamise järel selgeks tegema, et ilma struktureeritud lähenemiseta kaugele ei purjeta.

.

Nagu väisatava kaubanduskeskuse valikul, loeb ka töökohavälise koosolekuruumi puhul kolm peamist tegurit: asukoht, asukoht ja asukoht. Mugav ligipääsetavus vastavalt vajadusele nii oma auto, trammi kui Bolti tõukerattaga on töötajate aja austamise seisukohast täiesti kriitilise tähtsusega. Lisaks koguvad vaimu vabastavad vabaõhuüritused meil üha suuremat populaarsust, ent ilmataat võib siinkohal mängu küllalt kriitilisel moel sekkuda.

.

Detailsemaks minnes tuleb mõelda uue koha mahutavusele – pelgalt ruutmeetrite jagamisest inimeste arvuga siinkohal ei piisa, oluline on arvestada ka ruumi liigendatuse, mööbli hulga ja selle liigutamise võimalustega. Lähtuvalt mastaapidest võib kõne alla tulla veel koristus-, toitlustus- ja isegi turvateenus – kõigil neil teemadel ei ole ega peagi Sul tõenäoliselt pädevust olema, kuid taastumatu aeg jookseb nendega tutvumiseks ja mõistliku valiku tegemiseks sellegipoolest halastamatult.

.

Jääb muidugi võimalus mängida ruletti, lüüa kõigele eelnevale käega ja leida „sobiv“ koosolekupaik juhuvaliku teel. Selline huupi tulistamine võib korraliku jahisaagi lauale tuua aga vaid erakordselt pimeda õnne korral, tõenäolisem on kõigi asjaosaliste aja peaaegu kuritegelik raiskamine. Selle asemel võib kogu musta töö spottide tuvastamisel meie rakendusele jätta ja iseenda töötunde tunduvalt mõistuspärasemalt rakendada.


Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.