Kuidas ma kolleegidega uuesti suhtlema hakkan?

Kas koosolekud ka muutuvad? Foto: Pexels

Oleme üheskoos läbi teinud maailma suurima katse kaugtöö vallas ja on loomulik, et me ei saa tagasi minna selle juurde, nagu varem asjad olid.

MySpotit meeskond on kriisi käigus teinud võimsa spurdi ning räägib avalikkuses ja oma klientidega palju kaugtöötamisest, milleks oleme loonud lihtsa ja soodsa platvormi. Vaid 3 nädalaga!

Ainuüksi Euroopas on uues olukorras üle 50 miljoni inimese ning siin näemegi oma missiooni – aidata neil uues normaalsuses kohaneda ning pakkuda võimalikult laia kaugtöökohtade valikut nii suurtes kui väikestes linnades ja asulates. Selleks, et inimesed saaksid tööd teha oma kodu lähedal, raiskamata aega ja raha igapäevasele transpordile. Jah, mõnel päeval hakatakse kontoris kohtuma, aga igapäevaselt selle järgi vajadus väheneb. Töö on efektiivsem väiksemates ja tulemusele suunatud tiimides.

Oodake! Aga, kuhu jäid siis MySpotit’i põnevad koosolekuruumid? Korra kui inimesed koju olid lukustatud, kadus vajadus ka koosolekute pidamiseks. Nüüd on esimesed kliendid juba tagasi ja oma meeskondi uuesti rajale seadmas. Koos kaugtööga moodustavad koosolekuruumid ideaalse kombo.

Mis tüüpi ruume broneeritakse? Esimene kriteerium on avarus ja ventileeritavus, et oleks ruumi hingata ning võimalus vajalikku distantsi hoida. Teine hubasus ja erinevus tavapärasest nõukarist.

Olete nõus, et videokõnedest on korraks üleväsimus? Siin valik ruume, mis annavad sulle võimaluse on meeskonnaga uuesti silmast-silma asju arutada.

Tallinn Design House

Stuudio2 koosoleku- ja kaugtööruumid

Balti Jaama seminariruumid

Viimsi Rannarahvamuuseum

Innovation HUB Mektorys

Tulevik? Täna tegutseme Eestis ja Lätis, varsti kogu Euroopas.

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.