fbpx

Myspotit aitab
Sinul raha teenida!

Liitu meiega ning aitame Sul oma tühjalt seisvad ruumid panna raha teenima, viies need inimesteni, kes otsivad ruume kohtumisteks, koolitusteks või koosolekuteks.

Hakka kohe teenima

Kõik ruumid sobivad!

Nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid ruume ning meie aitame inimestel teistmoodi ruume leida. Seega sobivad MySpotit listi väga erinevad ruumid – vanast paadikuurist modernse veinibaarini. Just valikute rohkus on see, mida meie kliendid MySpotit platformi juures otsivad ja hindavad.

Kelle tuba, selle luba!

Sina määrad hinna ja valid, millal ja milleks oma ruume jagada soovid. Mis iganes sobib sulle, sobib ka meile. Meie teeme lihtsalt Su ruumid nähtavaks neile, kes otsivad.

Kuidas myspotit toimib?

Lihtne - nagu 1,2,3!

Pane ruumid tasuta myspotit listi

Määra hind, lisa fotod ja detailid ning su ruumid ongi valmis esitlemiseks neile, kes otsivad.

Kinnita saabuvad broneeringud

Kinnita läbi MySpotit platformi saabunud broneeringud. Pärast kinnitust saadame külalistele kõik vajaliku informatsiooni, mida nad enne Sinu juurde saabumist vajavad.

Garanteerime tasu

Maksmine ruumide eest toimub läbi MySpotit platformi maksesüsteemi. Klient tasub pärast bronneringu kinnitust ning MySpotit teenustasu on selle eest 10%. Kliendi jaoks ei muutu ruumi broneerimine läbi meie kallimaks.

Kohad on piiratud

Otsime esimesi julgeid kellega uue ja tootliku teenuse üles ehitada. Kahjuks suudame kuus läbi vaadata vaid piiratud arvu sooviavaldusi. Liitu juba täna, et kindlustada oma koht MySpotiti veebilehel.


“Parem vaikus, kui tühjad sõnad”