Kui koosolekuruumi sees on väiksem koosolekuruum

silen meeting pod

Küllap on avatud kontoris töötav inimene kogenud hetki, kui tahaks ümbritseva melu lihtsalt välja lülitada, et saaks segamatult teha olulise kõne või pidada koosolekut. Kodumaine helikindlate nõupidamisruumide kontseptsioon just seda võimaldab.

Sileni kõne- ja koosolekukabiinide suurim erinevus võrreldes teistega ongi mobiilsus ja seegi, et vajadusel saab mooduleid lisades ruumi suuremaks kasvatada. Lihtsustatult öeldes võib alustada boksist, millesse mahub töötama paar inimest, ja firma kasvades suurendada koosolekute ruumi vastavalt vajadusele. Seejuures pole vaja muretseda värske õhu pärast, sest iga boks on varustatud individuaalse ventilatsioonisüsteemiga. Uude kohta kolimisel saab helikindla boksi demonteerida ja kaasa võtta.

Kuhu sobib?

Silen Space sobib igasse kontorisse, sest nii välispinnad kui sisemus, sh mööbel, on vabalt valitavad. USA messil eksponeeriti maailma esimest õhukese betoonikihiga kaetud boksi, mis näitab, et kõike on võimalik teha.

Ainulaadsed meeting pods’id mitmes mõttes

Sileni kõne- ja koosolekukabiinide suurim erinevus võrreldes teiste sarnaste toodetega on helikindluse kõrval moodulipõhine ülesehitus ja võimalus ratastel konstruktsiooni ruumis lihtsalt liigutada. Vajadusel saab mooduleid lisades ruumi suuremaks kasvatada ja tänu konstruktsiooni all olevatele ratastele mooduli sobivasse kohta lükata. Uuenduslikkus väljendub ka toote nutilahendustes ja äpis, millega on võimalik juba enne ostu proovida, kuidas kabiin kliendi interjööri sobitub. Pluss on kindlasti see, et tegu on ühekordse investeeringuga – kui ettevõte juhtub kolima, saab ta oma Silen Space’i uude kohta kaasa sõidutada.

„Enamikul ettevõtetel jäävad pärast uude kohta kolimist vaheseinad ja sisseehitatud koosolekuruumid vanale pinnale. Enam mitte! Sest Sileni kõige väiksema mooduli demonteerimine võtab tunni, suuremaga läheb kaks. Uues kohas pole vaja teha muud, kui panna kõik uuesti kokku ja lükata pistik seina, et toimiks ventilatsioon ja kabiinis oleks tagatud tööks vajalik elektriühendus.”

Sileni juhi Sparry Kivilo sõnul süttib kabiini sisenedes valgus ja käivitub ventilatsioon, mis jääb mõõdetud ajaks tööle ruumist lahkudes, et uue siseneja töökeskkond oleks sama värske kui eelmisel.

Mikk Puurmann