Meist

Me usume, et kontor ei võrdu töö!

Oleme tiimiga pühendunud toimivatele lahendustele, et ettevõtlikud inimesed saaksid end vabastada “9-5 tööorjusest”. Nii saavad nad vastutada oma töökvaliteedi eest ise, tehes tööd sealt, kus nad tunnevad end kõige paremini. Aitame selleks leida sobiva töökoha või koosoolekuruumi.

Mikk Puurmann I COO, KAASASUTAJA

mikk@myspotit.com

+372 55641323

Hardi Kinnas I CEO, KAASASUTAJA

hardi@myspotit.com

+372 56913091

Marge Raitma I MÜÜGIJUHT

marge@myspotit.com

+372 5023286

Timo Mitt I CTO, KAASASUTAJA

timo@myspotit.com

Andres Kostiv I CPO

andres@myspotit.com

Raivis Ozolins I Läti juht

raivis@myspotit.com