Meist

Meie lugu ja meeskond

Oleme kamp aktiivseid turundajaid, kelle päevakava näeb ette erinevates linna või isegi riigi otstes projektide teostamist. Üritusturundusvaldkonnas sai ühel päeval selgeks, et ettevõtetel on vaja väljuda oma igapäeva rutiinist ning uued ruumid keskkonnavahetuse eesmärgil muutsid tiimi koosolekud märksa efektiivsemaks. Sellest ideest kinni haarates sündis Myspotit.

 

Algselt keskendusime koosolekuruumide kaardistamisele ning nende vahendamisele Eestis ja esimese välisturuna ka Riias. Peagi sai aga selgeks, et lisaks grupiviisilistele koosviibimistele on üksinda töötades hea aegajalt keskkonda vahetada. Me usume, et kontor ei võrdu töö! Oleme intervjueerinud paljusid tegijaid startuppereid, väikefirmajuhte ning freelancereid ning selle põhjaliku uuringu pealt võime öelda, et vahelduv tööpind aitab olla efektiivsem, loovam ning enne kõike vabam.

 

Nii olemegi oma tiimiga pühendunud lahendustele, kuidas ettevõtlikud inimesed saaksid end vabastada “9-5 tööorjusest”, vastutades oma töökvaliteedi eest ise, tehes tööd sealt, kus nad tunnevad end kõige paremini. Aitame leida ideaalse spoti, anname võtmed kätte all inclusive lahenduse, avades uksed kontoripindadele, mis on preemiumkvaliteediga ning sobivad freelanceri või tiimi vajadustele kõige paremini.

Mikk Puurmann I COO, KAASASUTAJA

mikk@myspotit.com

+372 55641323

Hardi Kinnas I CEO, KAASASUTAJA

hardi@myspotit.com

+372 56913091

Marge Raitma I MÜÜGIJUHT

marge@myspotit.com

+372 5023286

Timo Mitt I CTO, KAASASUTAJA

timo@myspotit.com

Andres Kostiv I CPO

andres@myspotit.com

Raul-Kristjan Piiroja I arendaja

raul@myspotit.com