Töötamine on muutunud ja meil on lahendus.

Tööta seal, kus Sa soovid!

Viimase kahe kuuga on muutunud palju. Sa oled lähedasemaks saanud oma perega ja kui Sul on algkoolis käivad lapsed, oled omandanud õpetaja oskused ning meelde tuletanud näiteks matemaatika ja vene keele alused. Tundub hea, eks? Ometigi on sellel mündil ka teine pool. Lähedus ei ole lähedus kui see on pealesunnitud, rööprähklemine soodustab õhtust veinijoomist ja paljud on meist tänaseks ka mõistnud, et kodus töötamine ei ole ikka päris see.

Millised on siis võimalused kui praegune kriis hakkab oma tiibu kokku klappima ja me kõik läheme tagasi tööle? Oot, kas ikka läheme ja kas mul on ikka töö või siis kontor? Ning kõige lõpuks, kas ma tahan sinna tagasi minna?

Mul on usk, mida toetab ka paar päeva tagasi Twitteri CEO Jack Dorsey sõnum oma töötajatele: “Te ei pea enam kunagi kontorisse tagasi tulema!” Ei, ta ei lasknud neid lahti, ta andis neile vabaduse töötada seal, kus nad soovivad. Ja see toetab ka Myspotit meeskonna usku, et töötamine peab olema fun ja tulemuslik. Töö ei võrdu kontor ega ka kodu. Tööd ei saa mõõta ruutmeetrites, vaid tulemustes ja rahulolus.

Nii, et kui oled minuga nõus, chekka MySpotit lahendust, mis annab Sulle võimaluse töötada seal, kus Sa iganes soovid.

Selgituseks lisan, et kui eelmise majanduskriisi ajal sündis kodude jagamise platvorm Airbnb, siis tänane kriis on pea peale pööranud töömaailma. Oleme sellest innustunult loonud kontorite jagamise platvormi – ise valid, kus töötad. Ühe kuutasu eest: https://99.myspotit.com/et/

Hardi Kinnas

MySpotit CEO

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.