MySpotit Directoris: Kas järjekordne koosolek, mis oleks võinud olla e-kiri?

Hardi Kinnas, MySpotit

.

Sõnal koosolek on imetabane võime kutsuda inimestes esile reaktsioone, millest enamik ei hiilga just ülemäärase positiivsusega. Paradoksaalne: kuigi me peame neid äriliselt vajalikuks, tunneme samas, et need takistavad meil n-ö päris tööd tegemast. Kuidas koosolekuid tulemuslikumaks muuta, kirjutab MySpotit asutaja Hardi Kinnas.

.

Enam kui 20 aastat üritusturunduses on mulle tähendanud tuhandeid koosolekuid ja ajurünnakuid, mille lähteülesanne on tihtipeale olnud leida korduvatele probleemidele uudsed lahendused. Olen kogenud, kuidas paljude koosolekutel viibivate inimeste aega kirka leegiga põletatakse – tunniajane eesmärgipäratu kuue inimesega koosolek ei tähenda üldsegi lühikest broneeringut su päevaplaanis, vaid kuut tundi kaotatud tööaega ettevõttele. Kõik see on mulle ühtlasi õpetanud, mis on tulemusliku kohtumise saavutamiseks tähtis.

.

Oluline on mõista, et koosolekud ei kao, sest ühe koostöövormina on need asendamatud. Me peaksime keskenduma hoopis praktilistele meetoditele ning käepärastele viisidele, kuidas neid senisest tõhusamalt pidada. Olen koos meeskonnaga koosolekudisani eestvedajate tähelepanekutest kokku pannud mõned kasulikud soovitused,

Loe edasi Directorist.

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.