fbpx

MySpotit esimesed kliendid – Luminor Bank

May 2, 2018

Otsus oma maja rahva koosolekuga majast välja minna ei tulegi tõttöelda nii väga spontaanselt. Üldjuhul nõuab see siiski paigutist kimbatusesolekut või sellise pähkli puremist, mis mingil põhjusel pole veel hästi välja tulnud. Ja ikka tundub petlikult, et “liiga kiire on, ei jõua minna”.

Kuid tõsi on ka, et ega mugavustsoonist välja minemise voorustes vist ka suurt keegi ei kahtle, sest keskkonnavahetus mõjub tõesti värskendavalt. Ennast petta muidugi ei maksa, muud head koosoleku õnnestumiseks vajalikud nõuanded tuleb värskele Spotile vaatamata kaasa võtta.

“Liiga kiire on, ei jõua minna”

Igapäevane vabandus

MySpotit lehe suurim tugevus on mittetraditsioonilised kohtumispaigad – laenuks saab küsida selliseid ruume, mille eesmärgiks ei ole vaid seminarikülaliste võõrustamine, vaid kus ettevõtted ja inimesed tegelevad oma igapäevatööga. Selline lahendus lööb justkui kaks kärbest ühe hoobiga – ebatavalise tööpäeva saavad nii külalised kui põlisasukad, kuna peavad mõnikord endale seetõttu ka ise igapäevast erineva töökorralduse välja mõtlema. Loodan, et selliseid julgeid oma ruumide pakkujaid tekib ajapikku juurde.

Kõige ägedam on muidugi, kuidas inimeste omavaheline dünaamika sellises olukorras muutub. Eriti vahva on, kui satutakse mõnda heas mõttes iseteenindust nõudvasse toimumiskohta, kus inimesed peavad ka kohapeal uusi rolle võtma – kes korraldab toitlustuse, kes sätib ruumi paika, kes hoolitseb esitlustehnika töökorra eest. Julgustan selliseid ülesandeid teadlikult roteeruvalt omistama kolleegidele, kes nende teemadega tavaliselt kokku ei puutu.

MySpotit lehel on minu lemmik aga kahtlemata superintro ruumi suuruse määratlemiseks. Sekundiga on selge, kas saad keskkonnas pakutust sel korral abi või mitte. Ja järgmise sekundiga, millised on ruumi tehnilised võimalused. Aitäh selle eest! Kui uskumatult tüütu on klõpsata seminariruumide pakkujate kodulehtedel läbi kõikide pakutud ruumide detaile, mõistmaks lõpuks, et ükski neist ei vasta su vajadustele.

Hardi Kinnas

Vaata ka neid postitusi

Vaata rohkem