MySpotit kliendid kasutavad kaugtöökontorite võimalusi

Mäletate, et märtsi lõpus tegime klientidega kiire küsitluse ning saime teada, et kodus on perega koos väga raske tööd teha ning inimesed on valmis kuni 3 korda nädalas kodust väljas töötama?

Täna saame teiega jagada juba esimesi positiivseid kogemusi. Töötamiseks on kasutatud sobivaid hotellitube, hubaseid üürikortereid ja ka tühjalt seisvaid koosolekuruume. Loe Katrini ja Reelika kogemustest.

Katrin arvab, et kaugtöötamise kohad on tõusev trend. Paljud annavad oma büroopinnad ära, uued harjumused. Ise kasutaks ka edaspidi kaugtöö võimalust.

Reelika Ein

Just praegu vajame kõige enam aega enese seltsis. Ajal, mil justkui peame olema teistest eemal, aga tunne on hoopis selline, et oled kõigiga samaaegselt ühenduses ja töisele multitaskingule on otsa liidetud kõik kodused toimingud ning 5.B mata ülesanded. Uuringute põhjal vajame aega enesele, et saaksime äratada loovuse, enesekindluse ning suutlikkuse juhtida oma emotsioone. Ilmselt Facebook luges mu mõtteid ja minu teele sattus MySpotit. Valisin endale päevaks hotellitoa, et teha keskendunult tööd, trenni ja mõelda omi mõtteid sekka. Olen MySpotitile tänulik võimaluse eest valida endale kaugtöö kontor- kasvõi üheks päevaks vahelduse mõttes. MySpotit on väga kiire reageerimisega ja kõik soovid täidetakse käigupealt. Proovi ka! Võta aega enesele!

MySpotit meeskond toob mai alguses turule uue toote, kus kliendid saavad 99 euro eest kuus töötada erinevates kohtades. Täpsem info juba varsti.

Kirjuta meile küsimuste ja muredega: team@myspotit.com

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.