fbpx

MySpotit läks kooli

September 30, 2018

Oleme jõudnud MySpotit järgmise arengufaasi algusesse –  meie tarkvaraplatvormi esimene versioon on avalikkuse ette toodud ning oleme seda jõudumööda edasi arendanud.

Veebilehe külstatavus kasvab heas tempos ning kliendid hakkava järjest enam broneeringuid läbi meie tegema. Ometigi hakkasime mõistma, et kui soovime kiirelt ja edukalt edasi areneda, peame tarkust juurde saama. Nii tegimegi endale selgeks, et parim viis seda teha, on inkubatsioon. Tegime korraliku taustuuringu ja  leidsime, et parim oleks meile Tehnopoli Startup Inkubaatori keskkond. Kuna meie põhimõte on asjad kohe ja korralikult ära teha, tegime sinna kontakti ja peatselt käisime seal ka oma ideed ja seniseid edusamme mentorite meeskonnale tutvustamas. Esitlus tehtud, jäime ootama. Teadagi on ootajale see aeg kõige pikem, aga lõpuks tuli meile teade, et varsti tuleb meile kiri. Tuligi!

Kirjas oli kinnitus, et meiega koos soovitakse edasi liikuda. Kuidas nüüd edasi? Oleme kohtunud oma võtmementoriga ning saanud esimesed üsnagi rasked ülesanded. Lubame teile, et hiljemalt 6 kuu pärast on meil teile palju näidata ja rääkida. Olge meie lainel ja kasutage igapäevaseks üritusruumide broneerimiseks spotitwise keskkonda. Teeme paremini, 2 + 2 = 6.

Hardi Kinnas

Vaata ka neid postitusi

Vaata rohkem