MySpotit meeskond testib erinevate kaugtöömudelite kriisijärgset nõudlust

Head töökohta iseloomustavad ergonoomiline laud ja tool ning suurem ekraan. Pildil Sa neid ei näe, seega on aeg meie lehelt sobiv koht leida ja õiges kohas kaugtööle asuda.

MySpotit meeskond avas täna kaugtööle suunatud testveebi, et mõista ettevõtete vajadust uut tüüpi kaugtöökohtade järele.

Testis osalemiseks kliki siia: https://www.kampaania.myspotit.com/

MySpotit kaasasutaja Hardi Kinnase sõnul on palju räägitud, et töö muutub kriisi järgselt. “Küsimus on vaid, et mis suunas ja kui palju. Seisukohad jagunevad kolmeks: ühed arvavad, et inimesed hakkavad oluliselt rohkem virtuaalselt kohtuma ja tööd tegema, teised ennustavad väikest virtuaalse töö osakaalu kasvu ning kolmas grupp on seisukohal, et midagi ei muutu”, arutleb Kinnas.

Maailmas tehtud erinevad uuringud on näidanud kaugtöö populaarsuse kasvu juba läbi kümne aasta. Nüüd jääb küsimuseks kui suur osa seniseid kahtlejaid kriisi järgselt uued töömeetodid omaks võtavad. Kinnase sõnul võib siin oluliseks teguriks olla ka kriisist väljuvate ettevõtete finantsiline võimekus, et senises mahus ruume rentida ja töötajaid palgata.

MySpotit teeb panuse sellele, et töötamine muutub ning kuni 75% maailma ettevõtetest hakkab kaugtööd oma igapäevastes tegevustes kasutama. Üle 50% on nn hübriidtöö kasutajad, kus töötajad jagavad aega kontori ja mõne teise koha vahel ning üle 20% kasutab kaugtööd juba ainukese vormina. Kinnase sõnul olid enne kriisi vastavad numbrid 16% täiskaugtöö, 40% hübriidtöö ja 44% ei kasutanud kaugtööd üldse. “Kuna hetkel uute uuringute tulemusi saadaval ei ole, otsustasime otse klientidelt küsida,” lisas Kinnas.

MySpotit on 2018. aastal loodud nutikas kaugtöökohtade ja koosolekuruumide platvorm, millel üle 200 kliendi, kellest tuntumad on Transferwise, Veriff, Bolt, Pipedrive, Helmes, Eesti Energia, Elisa ja Telia.

1. juunil 2020 paiskab MySpotit müüki piiratud 99-se partii 99-eurose kuutasuga püsitöökohti. 

Tundub liiga ulme, et olla tõsi? Registreeru täiendava info saamiseks, et broneerida varakult oma töötajatele soodsad töökohad, sest pakkumine kehtib vaid 99-le kohale.

Lisainfo:

Hardi Kinnas 

MySpotit kaasasutaja 

Tel +372 5691 3091 

hardi@myspotit.com 

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.