MySpotit pakub võimalust arendajale

Eesti turul edukalt toimiv koosolekuruumide vahendusplatvorm MySpotit jätkab investeeringute toel tootearendust ning laienemist uutele turgudele.
Detsembris alustasime tegevust Riias ja juba 2020. a esimeses kvartalis siseneme Kopenhaageni turule. 2019. aastal tehti MySpotiti vahendusel ligi 200 koosolekuruumi broneeringut. MySpotitil on üle 120 kliendi, kellest tuntumad on Transferwise, Veriff, Bolt, Helmes, Eesti Energia, Elisa ja Telia.
Ettevõte tegeleb arendusega, mis saab esimesena maailmas meeskonnajuhtidele efektiivse koosoleku loomise abimeheks.

Kiire kasvuga seoses otsime avatud mõtlemisega ja kasvule orienteeritud full-stack arendajat:
* Ülim, kui Sa oled kohusetundlik ja võtad oma tööd tõsiselt – keskendud detailidele, kuid seejuures näed ka suurt pilti.
* Meilt saad tugeva full-stack kogemuse: PHP, Twig, TypeScript, Node.js, React + Redux, MongoDB, MySQL, Docker, AWS. Ühtlasi saad ka hea kogemuse süsteemi arhitektuuri disainimises ning DevOps protsesside osas.
* Hea võimalus õppida tootearendust ekspertide käe all – MySpotit investorite ja nõuandjate hulka kuuluvad absoluutsed ala tipud.
* Saad olla uue toote loomise algfaasis kaasas ning aidata kaasa keerukate ent skaleeruvate lahenduste loomisele.

Veel saame omalt poolt pakkuda huvitavat ja unikaalsete kogemustega ühtehoidvat seltskonda, lahendamist vajavat probleemi ning mõistlikku töötasu.

Loe lisaks: https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/eesti-idufirma-myspotit-kaasas-investoritelt-ule-100-000-euro/

Kontakt: mikk@myspotit.com / +372 55641323

Mikk Puurmann