fbpx

MySpotit sai Tehnopoli inkubatsiooni

August 23, 2018

Väike samm teistele, suur samm MySpotit meeskonnale
Nüüd see siis juhtuski! Veel aasta tagasi ei osanud me arvata, et MySpotit vajab oma arengus kellegi teise tarkust, aga võta näpust.

Jõudsime faasi, kus tundsime, et kui soovime ehitada rahvusvaheliselt konkurentsivõimelist toodet, vajame professionaalset abi meie maailmast väljaspoolt. Nii kandideerisimegi Tehnopol Startup Inkubaatorisse (https://www.tehnopol.ee) ja käisime oma ideed sealsetele mentoritele esitlemas. Neile meie lähenemine meeldis ning hiljuti saimegi kinnituse oma sobivuse kohta.
Mis edasi saab? Alates septembrist kolivad Mikk ja Hardi osalise tööajaga Tehnopoli teadus- ja ärilinnakusse, kus hakkavad koos mentoritega meie ärimudelit viimistlema ning peatselt ka investorvalmidust seadma.

Küsite, et mis on meie eesmärk? MySpotit muudab viisi kuidas üritusi planeeritakse ja kohti broneeritakse. Soovimegi Eestis oma ideed viimistleda tasemeni, kus oleme veendunud selle ärilises toimimises ning seejärel skaleerida MySpotit teenused välisturgudelele, esimeses faasis Baltikumi ja Ida-Euroopasse. 

Loomulikult jätkame jooksvalt ka oma spottide listi täiendamist ning nendega seotud uute teenuste arendamist. Hoidke meile pöialt, sest sellest saab üks äge arengulugu:)!

Hardi Kinnas

Vaata ka neid postitusi

Vaata rohkem