MySpotit tuli ingelinvestorite kaasamisringis EstBAN NAP4 kolme parima hulka

MySpotit tuli ingelinvestorite kaasamisringis EstBAN NAP4 kolme parima hulka

.

Eestis loodud koosolekuruumide jagamisplatvorm MySpotit tuli EstBANi Nordic Angel ingelinvestorite rahastuse kaasamise programmis kolme parima sekka ning jätkab investorite toel aktiivset arendustegevust, et siseneda Riia ja Kopenhaageni turgudele.

.

„Oleme kümne aktiivse tegutsemiskuuga vahendanud juba ligi 200 koosolekuruumi broneeringut ja EstBAN NAP4 programmis osalenud 106 iduettevõttest kolme parima hulka jõudmine näitab, et meie ärimudelisse usuvad lisaks klientidele ka investorid,“ sõnas koosolekuruumide AirBnb-ks nimetatud MySpotiti üks asutajatest Hardi Kinnas. „Meie klientideks on kiiresti kasvavad ettevõtted, kes vajavad lisaruume, aga ka meeskonnad, kes soovivad muuta koosolekuid sisukamaks, et nende abil kiiremini äritulemusi kasvatada,“ lisas Kinnas.

.

EstBAN NAP4 on programm, mis viib kokku ingelinvestorid ja start-up ettevõtjad. Lisainfo https://www.estban.ee/nap/introduction

.

Eestis edukalt kanda kinnitanud MySpotit alustab detsembris tegevust Riias ja soovib investeeringute abil juba 2020. aasta esimeses pooles siseneda ka Kopenhaageni turule. Ettevõte on edukalt sulgemas oma ingelinvesteeringu ringi, mille tulemused avaldatakse jaanuari alguses.

.

Edu saavutamise aluseks on lihtne ärimudel, mis viib kokku kliendid, kes soovivad kiirelt ja mugavalt leida oma koosolekuks põneva koha, ning ettevõtjad, kes tahavad tühjalt seisvate nõupidamisteruumide väljarentimise kaudu lisaraha teenida. „Uuringute järgi kaotavad ettevõtted aastas ligikaudu 500 miljardit eurot ebaefektiivsetele koosolekutele raisatud tundide tõttu, sest maailmas toimub ligikaudu 100 miljonit koosolekut päevas ja keskmine juht veedab igas nädalas umbes 28 tundi koosolekulaua taga. Koosolekutest tõhusamat juhtimis- ja koostöömeetodit pole aga suudetud seni välja mõelda ning meie pakumegi siin lahendust – toome koosolekud majast välja, pakkudes neile ka paremat sisu, mis aitab ettevõtjatel oma eesmärke saavutada,“ selgitas Kinnas.

.

MySpotit on 2018. aastal loodud koosolekuruumide vahendusplatvorm. Tänavu kümne kuuga on MySpotiti vahendusel tehtud juba ligi 200 broneeringut. MySpotitil on üle 120 kliendi, kellest tuntumad Transferwise, Veriff, Bolt, Helmes, Eesti Energia, Elisa ja Telia. Koosolekuruumide valikus on lisaks tavapärastele nõupidamisruumidele ka erilisemaid ruume – näiteks saab koosolekut pidada lennujaamas, peostuudios või veinibaaris. Ettevõte tegeleb arendusega, mis saab esimesena maailmas meeskonnajuhtidele efektiivse koosoleku loomise abimeheks.

.

Lisainfo:
Hardi Kinnas
MySpotit kaasasutaja
Tel +372 5691 3091
hardi@myspotit.com
https://myspotit.com

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.