Platvorm, mis annab Sulle ühtse kuutasu eest suure valiku kaugtöökohti ja koosolekuruume

Vaata järgi, kuhu me tänaseks oleme jõudnud ja anna meile tagasisidet.

Eellugu: kevadine kriis

Enne COVID-19 keskendus idufirma MySpotit koosolekuruumide platvormi loomisele ning oli just oma kasvukõvera alguses. Seoses eriolukorra kehtestamisega tühistati nädala jooksul kõik broneeringud ja pooleli jäi ka uute investorite kaasamine. Vaatasime tiimiga tühjaks jäänud müügitabelit ja kobasime oma purutühjades taskutes.

Meie ees oli valik, kas loobuda või leida uus võimalus. Otsustasime mitte alla anda ning töötasime 3 nädalaga välja uue toote, mis võimaldab soodsa kuutasu eest valida töötamiseks erinevaid ruume ja asukohti. Kampaania äratas tähelepanu ning teema kõnetas ühiskonda. Ilmusid uudislood meedias ning meie kampaaniaveeb sai üle 5000 unikaalse külastuse.

Olles kaugtöökohtade platvormi turule toonud, mõistsime, et ka meie senine koosolekuruumide toode on jätkuvalt orgaaniline osa nüüdseks juba palju suuremas pildis. Töötamine oli kriisi ajal muutunud jäädavalt. Enne tegi kaugtööd vaid väike osa töötajatest ning koosolekuid peeti majast väljas peamiselt selleks, et kontorirutiini murda. Nüüd aga, pärast mitmeid kuid kestnud üleilmset kaugtöö eksperimenti, on paindlike töövormidega jätkamas juba üle 50% ettevõtetest. Koosolekuid kutsutakse nüüd kokku pigem selleks, et üksteist uuesti ja päriselt näha, ilma ekraani vahenduseta. Päris suur muudatus, kas pole?

Uus toode, mis muudab mõtteviisi

Koroonakriis viis meid lahenduseni, mida me kutsume töö- ja koosolekukohtade Spotify-ks. Mis on MySpotit’il ühist Spotify’ga? Nagu maailmakuulsal muusika kuulamise platvormil, on ka meil soodsa kuutasu sees võimalus valida töötamiseks ja koosolekute pidamiseks põnevaid kohti lähiregioonis, tulevikus ka üle Euroopa. Täna oleme esindatud Eestis ja Lätis ning õige pea ka Leedus.

Mis selle taga siis on?

Kas mäletad, millal sa viimati CD-plaadi ostsid, et oma lemmikmuusikat kuulata? Paljud ei mäleta enam. Lihtsam ja mõnusam on, kui kogu maailma muusika tuuakse koju kätte ja seda veel taskukohase hinnaga. Pole põhjust, miks peaks tahtma töökoha või koosolekuruumi leidmisel teisiti käituda. Sulle meeldiks ju kasutada sulle sobivaid ruume just siis kui sul neid vaja on ja just seal, kus parasjagu oled?

Usun, et juba õige pea võtad sa taskust oma telefoni ning valid MySpotit äpis oma töönädalaks kohad, kus soovid tööd teha ja oma tiimi ning klientidega kohtuda. Ja seda vaid ühe soodsa kuutasu eest. Lihtne!

Lahendus: täna saad kliendina esimesi võimalusi kasutada ja testida

Vaata järgi, kuhu me tänaseks oleme jõudnud ja anna meile tagasisidet. Kui lähed MySpotit lehele, näed valikut: Vali kaugtöökoht või Leia koosolekuruum. Valides endale sobiva lahenduse, juhatatakse sind edasi, kas siis kaugtööks proovipäeva valima ja MySpotit Passi registreerima või Sulle sobivaid MySpotit koosolekuruume valima ning broneerima.

No alt text provided for this image

Uus kriisilaine võib ukse ees olla. Leia endale kodulähedane töökoht, kus saad efektiivselt ja sulle sobivas keskkonnas oma tööd teha. 

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.