fbpx

Airgate Tallinn seminariruum Airport

Lähim kohtumispaik Tallinna Lennujaamale

Sepise 1, Tallinn

Lihtne tühistada

Kuni inimest

Boardroom: 6

Airgate Tallinn kontoripinnal on võimalik rentida koosolekute- ja seminariruume kuni 6-12-le inimesele koos wifi, projektori ja pabertahvliga. Ruumides on tasuta vesi ja võimalus kasutada lobbyt, kööki. Kohvi valmistamise ja tellimise võimalus. Airgate Tallinn seminariruumid on suurepärane lahendus, kui Sinu kliendid või koostööpartnerid lendavad Tallinna ja saavad siin olla vaid piiratud aja. Ruume saab rentida ajavahemikul 8-18. Soovi korral ja eelneval kokkuleppel ka nädalavahetusel või teistel kellaaegadel.

Koosolekute ruum Airport – mahutab 6 inimest. Flipchart/pabertahvel, kliimaseade, tasuta wifi, vaade lennujaamale, tasuta vesi ja võimalus kasutada lobbyt, kööki. Soovi korral dataprojektor ja termoskannus kohvi. Tunni hind 15 eurot + km, päeva hind 80 eurot + km
<div>​Asume aadressil Sepise 1, olles lähim kontorihoone ja seega kohtumispaik Tallinna Lennujaamale. Kiirelt arenev Ülemiste City suurte kontorihoonete, ilusate parkide ja mitmete söögikohtadega asub mõneminutise jalutuskäigu kaugusel. Maja ees asuvab kesklinna viiva trammi peatus ja kaugliinide bussiterminal. Parkimine on võimalik lähedal asuvates Ülemiste City parklates 2h tasuta ja päev 5-6 eurot.
Otsid oma väikeettevõttele privaatset kontorit või soovid kasutada töölauda kõikide mugavustega avatud kontoris? Eelistad töötada kodust, kuid soovid koduaadressi asemel ettevõttele mainekat juriidilist aadressi Ülemiste City piiril? Soovid kasutada nõupidamiste ruumi paar korda nädalas külaliste vastuvõtuks? Meil on kõigile midagi – kirjuta meile ja leiame just Sinu ärile sobiva lahenduse! Lisaks heale asukohale ootab sind hubane kontor, lobby, avar köök, nõupidamiste ja seminariruum, sõbralikud kontorikaaslased ja palju muud.

Kohapeal olemasolevad seadmed

Akende olemasolu

Pabertahvel/flipchart

Pimendamisvõimalus

Wifi
Ruumi hind: 0

Hind sisaldab ainult ruumi renti


Elamuse hind: 0

Kokku hind: 0


Kontrolli väli üle
Kontrolli väli üle
Kontrolli väli üle
Kontrolli väli üleToitlustus


Lisaaktiviteet


Lisa kommentaar


Kuupäev


Toitlustus


Ruumi hind:

Hind sisaldab ainult ruumi rentiLisaaktiviteet


Lisa komentaar

Kuupäev


Toitlustus


Lisaaktiviteet

* Märgi aktiivseks, kui soovid aktiviteedi kohta lisainfotRuumi hind:

Hind sisaldab ainult ruumi rentiLisa kommentaar

Kuupäev


Toitlustus


Lisaaktiviteet


Lisa kommentaarRuumi hind:

Hind sisaldab ainult ruumi rentiKuupäev


Toitlustus


Lisaaktiviteet


Lisa kommentaar

Aitäh, Sinu broneering on tehtud ja ootab kinnitamist.

“Parem vaikus, kui tühjad sõnad”