Airgate Tallinn seminariruum Airport

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Airgate Tallinn seminariruum Airport

Lähim kohtumispaik Tallinna Lennujaamale. Ruumi pinnad ja mööbel on täielikult desinfitseeritud enne kasutust

Sepise 1, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Pimendamisvõimalus

Wifi

Ruumi hind 77

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Airgate Tallinn kontoripinnal on võimalik rentida koosolekute- ja seminariruume kuni 6-12-le inimesele koos wifi, projektori ja pabertahvliga. Ruumides on tasuta vesi ja võimalus kasutada lobbyt, kööki. Kohvi valmistamise ja tellimise võimalus. Airgate Tallinn seminariruumid on suurepärane lahendus, kui Sinu kliendid või koostööpartnerid lendavad Tallinna ja saavad siin olla vaid piiratud aja. Ruume saab rentida ajavahemikul 8-18. Soovi korral ja eelneval kokkuleppel ka nädalavahetusel või teistel kellaaegadel kokkuleppehinnaga.

Koosolekute ruum Airport – mahutab 6 inimest Ruum on hea ventilatsiooniga ning igakordselt põhjalikult desifintseeritud! Olemas flipchart/pabertahvel, kliimaseade, tasuta wifi, vaade lennujaamale, tasuta vesi ja võimalus kasutada lobbyt, kööki. Soovi korral dataprojektor ja termoskannus kohvi. Tunni hind 18 eurot, päevatasu 96 eurot. Pakume ka kohvi hinnaga 1,80 eur in (min hind 9 eurot ehk 5 in) ja kohvipausi koos küpsistega 3 eur / in (min hind 12 eurot ehk min 4 in).
Asume aadressil Sepise 1, olles lähim kontorihoone ja seega kohtumispaik Tallinna Lennujaamale. Kiirelt arenev Ülemiste City suurte kontorihoonete, ilusate parkide ja mitmete söögikohtadega asub mõneminutise jalutuskäigu kaugusel. Maja ees asuvab kesklinna viiva trammi peatus ja kaugliinide bussiterminal. Parkimine on võimalik lähedal asuvates Ülemiste City parklates 2h tasuta ja päev 5-6 eurot.

Otsid oma väikeettevõttele privaatset kontorit või soovid kasutada töölauda kõikide mugavustega avatud kontoris (tegemist on rahuliku töökeskkonnaga, kus pinnad on desinfitseeritud ning piisavalt üldpinda ca (75m2 koos lobby ja köögiga). Kuutasu alates 150 eur ja nädala hinnaks  60 eur.

Eelistad töötada kodust, kuid soovid koduaadressi asemel ettevõttele mainekat juriidilist aadressi Ülemiste City piiril? Soovid kasutada nõupidamiste ruumi paar korda nädalas külaliste vastuvõtuks? Meil on kõigile midagi – kirjuta meile ja leiame just Sinu ärile sobiva lahenduse! Lisaks heale asukohale ootab sind hubane kontor, lobby, avar köök, nõupidamiste ja seminariruum, sõbralikud kontorikaaslased ja palju muud.

 Palun vali kuupäev

Vastame sinu päringule 2h jooksul

Meid usaldavad