Airgate Tallinn seminariruum Airport

Lähim kohtumispaik Tallinna Lennujaamale

Sepise 1, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Pimendamisvõimalus

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 96

Hind sisaldab käibemaksu.
Kellaaja 07:00-23:30 eest
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Airgate Tallinn kontoripinnal on võimalik rentida koosolekute- ja seminariruume kuni 6-12-le inimesele koos wifi, projektori ja pabertahvliga. Ruumides on tasuta vesi ja võimalus kasutada lobbyt, kööki. Kohvi valmistamise ja tellimise võimalus. Airgate Tallinn seminariruumid on suurepärane lahendus, kui Sinu kliendid või koostööpartnerid lendavad Tallinna ja saavad siin olla vaid piiratud aja. Ruume saab rentida ajavahemikul 8-18. Soovi korral ja eelneval kokkuleppel ka nädalavahetusel või teistel kellaaegadel.

Koosolekute ruum Airport – mahutab 6 inimest. Flipchart/pabertahvel, kliimaseade, tasuta wifi, vaade lennujaamale, tasuta vesi ja võimalus kasutada lobbyt, kööki. Soovi korral dataprojektor ja termoskannus kohvi. Tunni hind 15 eurot + km, päeva hind 80 eurot + km
<div>​Asume aadressil Sepise 1, olles lähim kontorihoone ja seega kohtumispaik Tallinna Lennujaamale. Kiirelt arenev Ülemiste City suurte kontorihoonete, ilusate parkide ja mitmete söögikohtadega asub mõneminutise jalutuskäigu kaugusel. Maja ees asuvab kesklinna viiva trammi peatus ja kaugliinide bussiterminal. Parkimine on võimalik lähedal asuvates Ülemiste City parklates 2h tasuta ja päev 5-6 eurot.
Otsid oma väikeettevõttele privaatset kontorit või soovid kasutada töölauda kõikide mugavustega avatud kontoris? Eelistad töötada kodust, kuid soovid koduaadressi asemel ettevõttele mainekat juriidilist aadressi Ülemiste City piiril? Soovid kasutada nõupidamiste ruumi paar korda nädalas külaliste vastuvõtuks? Meil on kõigile midagi – kirjuta meile ja leiame just Sinu ärile sobiva lahenduse! Lisaks heale asukohale ootab sind hubane kontor, lobby, avar köök, nõupidamiste ja seminariruum, sõbralikud kontorikaaslased ja palju muud.