fbpx

Airgate Tallinn seminariruum City

Lähim kohtumispaik Tallinna Lennujaamale

Sepise 1, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 144 €

Hind sisaldab ainult ruumi renti

Airgate Tallinn kontoripinnal on võimalik rentida koosolekute- ja seminariruume kuni 6-16-le inimesele koos wifi, projektori ja pabertahvliga. Ruumides on tasuta vesi ja võimalus kasutada lobbyt, kööki. Kohvi valmistamise ja tellimise võimalus. Airgate Tallinn seminariruumid on suurepärane lahendus, kui Sinu kliendid või koostööpartnerid lendavad Tallinna ja saavad siin olla vaid piiratud aja. Ruume saab rentida ajavahemikul 8-18. Soovi korral ja eelneval kokkuleppel ka nädalavahetusel või teistel kellaaegadel.

Seminariruum City – mahutab kuni 16 inimest (optimaalne siiski kuni 12 inimest). Flipchart/pabertahvel, dataprojektor, kliimaseade, dataprojektor, tasuta wifi, vaade lennujaamale, tasuta vesi ja võimalus kasutada lobbyt, kööki. Lisatasu eest soovi termoskannus kohvi.

​Asume aadressil Sepise 1, olles lähim kontorihoone ja seega kohtumispaik Tallinna Lennujaamale. Kiirelt arenev Ülemiste City suurte kontorihoonete, ilusate parkide ja mitmete söögikohtadega asub mõneminutise jalutuskäigu kaugusel. Maja ees asuvab kesklinna viiva trammi peatus ja kaugliinide bussiterminal. Parkimine on võimalik lähedal asuvates Ülemiste City parklates 2h tasuta ja päev 5-6 eurot.