Balti Jaama seminariruumid

Toompuiestee 37, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Pimendamisvõimalus

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 150

Hind sisaldab käibemaksu.
Kellaaja 07:00-23:30 eest
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Balti jaamahoone teisel korrusel on avatud Tallinna linna kõige uuem seminariruum, mille maast laeni akendest avaneb kaunis vaade vanalinnale ja Shnelli pargile. Seminariruum on päevavalguse, konditsioneeri ning kaasaegsete tehniliste lahenduste ning erinevate paigutusvõimalustega. Seminariruum mahutab kuni 70 inimest teatristiilis ja 40 inimest klassiruumi lahendusena.

Balti jaama seminariruum on ideaalne seminarideks, nõupidamisteks, toote-esitlusteks või koolitusteks. Suure seminariruumi kõrval asub peosaal, kuhu saab katta kohvipausi- või buffeelaua. Lounges on 12-kohaline nõupidamiste laud ja esitlustehnika (LCD ekraan, projektor) koos Wifiga, et pidada seal kas väiksemat nõupidamist või teha suure seminari või koolituse ajal paralleelselt workshopi.

Balti jaama seminariruum asub linna transpordisõlmes, seega pääseb siia absoluutselt kõikide ühistranspordivahenditega – trammi, trolli, bussi ja rongiga. Ainult lennukiga tulemise võimalus on veel puudu (kuigi Balti jaamast mõnesaja meetri kaugusel asuva Gustav Adolfi Gümnaasiumi katusel on helikopteri maandumisplats täiesti ametlikult olemas)! Ruumide rendi päevatasu algab 150 eurost.

Go Hotel Shnelli ees on piiratud arv parkimiskohti tasuta.
Parkida saab veel ka hotelli kõrval olevas parklas (veduri kõrval), kus parkimiskellaga on 1h tasuta.
Üle raudtee asuva Balti Jaama Turu kõrval (130 kohta) ja all (125 kohta). Esimene tund parkimist on turu külastajatele maa-aluses parklas tasuta ning registreerides end Balti Jaama Turu püsikundeks on ka kolmas tund parkimist maa-aluses parklas tasuta.

NB! Balti Jaama seminariruumi ei ole võimalik broneerida perioodil 28.10-01.11