Eesti Puuetega Inimeste Koda – Väike saal

Ligipääsetavad ruumid Tallinna kesklinnas

Toompuiestee 10, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 125

Hind sisaldab käibemaksu.
Kellaaja 07:00-23:30 eest
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Õdus keskkond vanas puumajas, kõikide tänapäeva mugavustega. Tallinna kesklinnas vaatega Toompeale, keset loodust. Sotsiaalselt vastutustundlik – tuues oma üritus meile, toetad puuetega inimeste ja krooniliste haigete huvikaitsetegevusi.

Eesti Puuetega Inimeste Koja ligipääsetavad koolitusruumid asuvad ajaloohõngulises majas vanalinna piiril. Meie juures on võimalik korraldada koolitusi, seminare, loenguid, konverentse, vastuvõtte, kontserte jm üritusi. Aitame luua lahendusi vastavalt tellija soovile!

Meie vana maja kutsub kaasa mõtlema. Meil on tore õueala, kus suvisel ajal on võimalik ka korraldada õuesõpet. Meie keskkond on säilitanud võimalikult palju vana, 1870ndatel aastatel ehitatud hoones on mitmed detailid säilinud, kuid keskkond on hubane ja tänapäevane.

Ootame enda juurde vastutustundliku mõtlemisega vabaühendust, äriühingut, riigiasutust, kellele on tähtis, et üritus kulgeb sujuvalt ning samas on võimalus teha head – meie puhul toetada puuetega inimeste liikumise toimetulekut ja nähtavust. Meie juures saate koduse teeninduse osaliseks, mis ei tähenda, et millestki puudu oleks. Tule korralda üritusi meie juures, kui otsid inspireerivat ja tavapärasest teistsugust keskkonda.