Fun & Zen Stuudio Fun saal

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Fun & Zen Stuudio Fun saal

Kodune stuudio Nõmmel

Vabaduse pst 128, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Pimendamisvõimalus

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 110

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Fun & Zen Stuudio on unikaalne keskus, mis on loodud eesmärgiga pakkuda nii vaimselt, füüsiliselt kui emotsionaalselt tasakaalustavaid tegevusi. Meil toimuvad keha/meele ja tantsutreeningud, korraldame tervisealaseid õpitube, koolitusi ja loenguid.

Fun & Zen Stuudio on ideaalne valik, kui otsid mõnusat, hubast, koduse õhkkonnaga keskkonda. Siia on lihtne tulla ja saab vältida Tallinna kesklinna ummikuid. Korralda töötuba või aktiivne treening, õpituba, koolitus, loeng, seminar, koosolek, ärikohtumine, nõupidamine, presentatsioon või cateringiga vastuvõtt. FUN saali suurus on 60 m2. Istuda saab nii põrandapatjadel, joogamattidel (kuni 20 inimest) kui toolidel või diivanitel. Olemas kokkupandavad lauad.
Telli meilt vahva peopakett või koosta oma ürituse kava ise. Oleme igati abiks nii organiseerimisel kui vajalike kontaktide leidmisel. Vajadusel aitame turundusega.
Fun & Zen Stuudio hubane ja kunstipärane õhkkond sobib vaimset, füüsilist ja emotsionaalset tasakaalu hindavale kollektiivile. Siin on ideaalne võimalus integreerida vaimne tegevus aktiivse liikumisega looduses! Värske õhk ja rahulik keskkond toetavad loomingulisust ja annavad uut energiat mistahes ettevõtmiseks! Rentides kogu stuudio, on hind 30 eurot tund.Palun vali kuupäev

Meid usaldavad