Heldeke! üritusruum

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Heldeke! üritusruum

Tööstuse 13, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Pimendamisvõimalus

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 400

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Virtuaalsete ürituste stuudio. Nüüd on meil stuudio, kus kuni 30 inimest saavad veebikonverentsil osaleda. Saate osaleda olemasoleval konverentsil oma eelistatud videokonverentsitarkvara kaudu või korraldame ka kogu sündmuse ja voogesitame seda kuni 30 erinevasse veebisihtkohta. Pakume 1080HD video ja professionaalse kvaliteediga heli väljundit.

Veebistuudio, 155 € + KM tunnis (sisaldab toa rentimist, tehnikut, voogesitust soovitud sihtkohta, piiramatut suumiruumi, autoritasude ja autoriõigustega tasuta muusikakogu).

Heldeke on vodevilli stiilis teater-baar-klubi, mis pakub ka võimalust privaatseteks konverentsideks, üritusteks ja pidudeks. Ringreisi etendustelgist pärit kaares asetsevad istumiskohad võimaldavad lava kasutades tuua kogu tähelepanu esinejale. Lisaks kõikidele mugavustele on olemas ka rear throw laser 4K projector.
Teatrisaali kõrval on ka töökorras saun ja bassein. Sauna rent hinnaga 60€ tund, miininum kasutus 2 tundi.
Baar pakub laias valikus kohalikke ja rahvusvahelisi kvaliteetõllesid, kanget alkoholi ja alkoholivabu jooke. Soovi korral saab tellida catering teenust.Palun vali kuupäev

Vastame sinu päringule tööpäeva jooksul

Meid usaldavad