Huvikeskus Tallinn Airport Museum

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Huvikeskus Tallinn Airport Museum

Huvikeskuse maja pakub mitmeid avastamisrõõme lennundusega tutvumiseks

Tartu mnt 103, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 465

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Tallinna Lennujaama Tartu mnt. poolse külje all asuv 20-30ndatest pärit paekivihoone suurusega 92 m² on renoveeritud lennujaama vabatahtlikke abiga 3. aasta jooksul, säilitades hoone originaalsust ja väärikust, valmimisega 2016. aastal.

Toredalt nostalgiline ja privaatsust pakkuv punase telliskivi kujundusega ruum pakub palju avastamisrõõmu Tallinna lennujaamast ja Eesti lennundusest. Sisustus loob erilise õhkkonna üritusteks, lugemiseks on 10-erineva valdkonnainfoga seinatahvlit ning puutetundlikud ekraanid. Maja on hea kasutusvõimalusega ja kahe uksega nii majja sisenemiseks, kui privaatselt õuealale suunav. Koht sobib nii koolitusteks, koosolekuteks, privaat kontserdiks (hea akustika), fotosessioonide tegemiseks, erinevateks kliendiüritusteks ja ka pidulikeks vastuvõttudeks. Soojemal ajal kasutusel oleval õuealal leidub 30m²pikkusega terrass imelise vaatega lennujaamale, 5 piknikulauda mahutavusega 10-12 inimest iga laua ümber, grillnurk, uhke masinapark pakkudes aimdust, millised masinad on olnud vajalikud sujuva lennuühenduse tagamiseks. Huvikeskuse hoonele on hea juurdepääs nii auto kui ka ühistranspordiga. Parkimiseks on ruumi hinna sees 12-kohaline eraparkla, lisatasu eest saab parkida parkimismajas.

Huvikeskust saab renti minimaalselt  4 tunniks (hind 237 eurot). Hinnale lisandub 20% kui broneering on: -öisel ajal (22.00–6.00); -nädalavahetusel; -esitatud või muudetud 24-6 tunnise etteteatamisega.Palun vali kuupäev

Ruumi saab rentida alates 1. maist

Meid usaldavad