Kõue Mõisa balliruum

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Kõue Mõisa balliruum

Kose vald, Triigi

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Pimendamisvõimalus

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 700

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Erakordsed sündmused saavad alguse erakordsetest ruumidest. Kõue mõisas leiavad külalised suursugusust ja elegantsi iga erilise ürituse jaoks – suure või väikse, kuna ruumid on meil erinevate suurustega. Ruumid asuvad peamajas üsna lähestikku, mistõttu on olemas ka vajalikud ruumid meeskonnale/taustajõule heaks äraolemiseks.

Tere tulemast Kõuele, 13. sajandi mõisa, mille rikkaliku ajaloopaatina on erakordsel viisil ellu äratanud filmilooja, kunstniku ja aktivisti Mary Jordani loominguline visioon. Kuigi vaid lühikese vahemaa kaugusel Eesti saginarohkest pealinnast Tallinnast ja selle UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvast rabavast vanalinnast, tundub Kõue mõis asuvat justkui teises maailmas, kus ajalugu, loodus, kunst ja arhitektuur on sulandunud üheks hõrguks tervikuks.

Kõue mõisas leiavad külalised suursugusust ja elegantsi iga erilise ürituse jaoks. Valikus olevate erinevate saalide abil saab Kõue mõis olla võõrustajaks igale sündmusele ja on ideaalseks paigaks pidudele, pulmadele ja aastapäevadele nagu ka juhatuse koosolekutele ning firmaüritustele.

Meie juurde on väga oodatud tulevased pruutpaarid, et siin tähistada oma elu ilusaimat päeva. Ettevõtjad, kes otsivad unikaalset asukohta oma töötajate üllatamiseks ja soovivad pakkuda midagi uut. Erilised sündmused ka sünnipäevad, pulma-aastapäevad on just Kõue mõisa sobituvad üritused.

Minimaalne renditasu 350 eurot.Palun vali kuupäev

Meid usaldavad