fbpx

Multifunktsionaalne seminari- ja peoruum Aparaaditehases

Armastuse saal

Kastani 42, Tartu

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pimendamisvõimalus

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 300 €

Hind sisaldab ainult ruumi renti

Armastuse saal on Tartu loomingulises keskuses Aparaaditehases asuv multifunktsionaalne peo- ja seminariruum. Armastuse saali teeb eriliseks selle industriaalne meeleolu, eriline ja palju lisandväärtust pakkuv asukoht ning saali juurde kuuluv privaatne mikropark.

Armastuse saal on universaalne 250 m2 suurune ruum Tartu Aparaaditehase IV korpuse I korrusel. See ruum hoiab ja demonstreerib enim kogu ajaloolise tehase industriaalset minevikku, olles samas täidetud mugavust ja turvalisust pakkuvate lahendustega. Armastuse saali saab kasutada kontsertide, pidude, koosolekute, seminaride, turgude, huvikooli pidamiseks – ruum on ülesehituselt äärmuseni võimaldav. Armastuse saali juurde kuulub kahe maja vaheline privaatne mikropark, mis lubab pidada pop-up kohvikut, välinäitust, teha joogat või lihtsalt värsket õhku hingata.

Aparaaditehases tegutseb mitmeid toidukohti ning meelelahutusasutusi, mis pakuvad rohkelt võimalusi oma ürituse veelgi paremaks korraldamiseks.

Armastuse saal sobib inimesele, kes ei soovi oma sündmust korraldada steriilses ja ebainspireerivas keskkonnas, vaid soovib oma kliente ja külalisi üllatada millegi uuega.