Padise Kastell

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Padise Kastell

Peoruumid ajaloolises keskkonnas

Padise küla, Padise vald

Akende olemasolu

Tasuta parkimine

Ruumi hind 790

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Padise Kastell asub paigas, mille ümbruskond on täis ajaloohõngu, müstikat ning väge! Endisest karjakastelli hoonest, mis valmis 1856. aastal talli ja tõllakuurina, on tänaseks saanud stiilne peokeskus.

Padise Kastell on huvitav, mitmekesine, inspireeriv keskkond. Kahekordne peasaal sobib erinevate muusika- ja kultuurisündmuste läbiviimiseks kuni 150 inimesele. Istekohtadega ürituse puhul on võimalik mahutada kuni 120 inimest. Väiksemas saalis saab korraldada privaatsemaid sündmusi kuni 40 inimesele. Kastelli sisehoov sobib erinevate vabaõhuürituste korraldamiseks.

Ootame Teid korraldama erinevaid tähtpäevi: jõulupeod, vastuvõtud, galaüritused firmadele. Romantiline ja eriliselt meeldejääv pulmapidu noorpaaridele. Perekondlikud tähtsündmused ning koosviibimised. Põnevad kultuuriüritused ning intiimsed kontserdid. Stiilsed peod, koostöös Padise kloostriga, millele lisab maagiat tõrvikute retk kloostri ümbruse maadel. Ühendades müstilist minevikku tänapäevaga, pakub Padise Kastell lahedaid elamusi!Palun vali kuupäev

Meid usaldavad