Studio MindZ

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Kaugtöö

Studio MindZ

Uued valgusküllased ja avarad ruumid Telliskivis! Hubane ja kodune stuudio Sinu seminariks, töötoaks, koolituseks

Telliskivi 57, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Pimendamisvõimalus

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 150

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Studio MindZ on ideaalne videokonverentside/koosolekute pidamiseks, samuti võimalik rentida kaugtööks. Stuudio on privaatne, avar, hea internetiühendusega, kontaktivaba sisenemisega ning teie jaoks igakordselt põhjalikult desinfitseeritud. Pakume võimalust rentida stuudiot kaugtööks hinnaga 63 eur/3h ja päevatasuga 158 eur kuni vastavuses Eesti eriolukorra kehtivusajaga.

Studio MindZ on loodud hoole ja armastusega hubaseks koosviibimise paigaks, kus Sa tunneksid end alati oodatuna, justnagu oleksid koju jõudnud. Stuudios on suur saal (75m2), saalist läbikäidava sissepääsuga väike tuba (15m2), kardinatega eraldatav väike nurgake (6m2), mida saab kasutada näiteks riietusnurgana, laste mängunurgana jms ning 2 wc/dushi. Koosolekuruumide köögis peaksid leidma enda vajadustele kogu varustuse: külmik, nõudepesumasin, ahi/mikro, Senseo kohvimasin, veekeetja, termosed, nõud serveerimiseks, vaasid, suur veekann jms. Kuumi jooke saavad kliendid ise valmistada ja tasu jookide eest on 3€ päevas per inimene. 
Koosolekuruumide rent sisaldab projektorit (HDMI) ja helitehnikat, loengutahvlit,(magnet+paber) ja markereid, pimendusega rulood,  6 arvuti sülealust, ca 10 kirjutusalust. Stuudio pakub erinevaid istumisvõimalusi, olemas on 6 tugitooli, 6 kiiktooli, 6 tumbat, 3 2-inimese diivanit,  koolitaja seisutool, 14 1m suurust põrandapatja, 10 pehmet istumisalust, patju.

Stuudios ei ole lubatud viibida välisjalatsites. Klientidele on parkimine tasuta kui registreerida sõiduk stuudio parkimissüsteemi.

"" -

Ruumi iseloomu diagramm

Iga ruumi kohta antud karakteristika hinnang on analüüsitud ja välja töötatud tuginedes MySpotit pikaaegsele kogemusele ning koostöös koosolekudisaini tippudega Hollandist

Loovus

- 9/10
Parim paik kastist-välja-lahenduste leidmiseks.

Produktiivsus

- 7/10
Kõik seatud sihid saab täidetud, töö kiire ja korralik.

Privaatsus

- 8/10
Ruumi saab kerge vaevaga täiesti privaatseks muuta.


Palun vali kuupäev

Vastame sinu päringule 2h jooksul

Meid usaldavad