Stuudio2 koosoleku- ja seminariruumid

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Stuudio2 koosoleku- ja seminariruumid

Inspireeriv ruum Kalamajas! Ruumi pinnad ja mööbel on täielikult desinfitseeritud enne kasutust

Vabriku 6, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 360

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Stuudio2 valgusküllased ruumid Kalamaja südames Balti Jaama Turu vahetus läheduses. Stuudio pakub eriliselt hea atmosfääri ja disainiga rendiruumi. Põrandapinda on 50-le inimesele (kokku üle 100m2), mugavasti tunnevad ennast ka väiksemad seltskonnad. Pakume kvaliteetset toitlustusteenust. Olemas on ka väike kööginurk koos kohvimasinaga, kus saab soovikorral ise toimetada. Meil on tasuta wifi ja parkimine, esitlustehnika (projektor ja LCD ekraan) ning pabertahvel/flipchart koos tahvlimarkeritega. Asume esimesel korrusel ning meil on väike hoov ehk soovikorral saab ka õues vahepeal liigutada.

Ruume on võimalik rentida valides kahe ajavahemiku vahel: 1-3h, mille hinnaks on 200 eurot ja terve päev, ehk 08:30-17:00 hind 360 eurot. Sünnipäevad ja pidustused 18:00-00:00 hind 400 eurot.

Meie juurde on oodatud ettevõtete ajurünnakud, koosolekud, väike- ja suurte ettevõtete (laste) jõulupeod, koolitajad, treenerid vms. NB! Siseruumides käimiseks pakume külalistele susse. Lemmikloomad ei ole meie juures lubatud. Garanteerime Teile desinfitseeritud ja hästi õhutatud viirusevabad ruumid. Lubame, et käime enne Teie üritust hoolikalt üle kõik inimkokkupuudet omavad pinnad. Kõik sööginõud peseme ja kuumutame läbi nõudepesumasinas. Haigusnähtudega isikuid me oma ruumidesse ei luba.
Meie ruumid on privaatsed, otse tänavalt sissepääsuga, seega puudub kokkupuude teiste inimestega.Soovime Teile turvalist koosviibimist!

 Palun vali kuupäev

Vastame Sinu päringule 2h jooksul

Meid usaldavad