Tallinn Design House

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Tallinn Design House

Too disain oma koosolekule

Rotermanni 14, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Wifi

Ruumi hind 200

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Hea asukoht – otse linna südames.
Tallinn Design House on disainiloome esindusruum Rotermanni kvartalis. Esindusruum on mõeldud Eesti disaini paremiku professionaalseks tutvustamiseks ja müügiks nii kohalikele disainisõpradele kui ka välispublikule.

Esindusruum on kergesti kohandatav eriliste sündmuste korraldamiseks, olles varustatud suure teleriseina, catwalk ala ning  privaatsemateks kohtumisteks mõeldud nõupidamiste ruumiga, kus võõrustada nii kohalikke disainisõpru, moe- ja kultuuriajakirjanikke, väliskülalisi kui ka äripartnereid.

Unikaalne ja inspireeriv keskkond Eesti disaini keskel, mis soodustab loovalt mõtlema ja inspireerib uute ideede tekkimisel. Esitlusruum on kergesti kohandatav erinevate sündmuste korraldamiseks, olles varustatud suure teleriseinaga. Täiesti uudse lahendusena pakume <em>live stream</em> videoülekannete tegemist, mis võimaldab ka muul maailmal sündmustest reaalajas osa saada.
Privaatsemate kohtumiste ja koosolekute pidamiseks on mõeldud eraldi väiksem nõupidamisteruum. Suur esitlusruum mahutab istuma kuni 30 ja seisma kuni 100 inimest, nõupidamisteruum kuni 10 inimest.Palun vali kuupäev

Meid usaldavad