Villa Ammende

Pärnu arhitektuuripärl

Mere pst. 7 Pärnu

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Pimendamisvõimalus

Tasuta parkimine

Wifi

Ruumi hind 110

Hind sisaldab käibemaksu.
Kellaaja 07:00-23:30 eest
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Pärnu arhitektuuripärl, juugendstiilis Villa Ammende asub rannarajooni varjulises parkaias, kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast, Endla teatrist, Kontserdimajast ja peatänavast, ümbritsetuna väärikatest parkidest ja päikeselistest pärnaalleedest. Sinilipuga pärjatud kuulus valge liivaga supelrand on aga veelgi lähemal – vaid 5-minutiline jalutuskäik ja juba ongi näha kas suviselt sillerdavat, sügiseselt tormist või talviselt karget merd. Kui soovite oma ürituse raames ka SPA kogemust, siis neid on Villa Ammendest 2-5 minutilise jalutuskäigu kauguses mitmeid.
Villa Ammende on täiuslik paik nii väiksemate kui suuremate ürituste läbiviimiseks oma arvukate erinevas suuruses saalide ja salongidega. Suvel on avatud ka avar terrass ning parkaed.
Meie pühendunud meeskond hoolitseb iga pisiasja eest ning garanteerib teie ürituse täiusliku õnnestumise. Villa kaunid juugendstiilis saalid ja salongid annavad Teie üritusele emotsionaalse lisaväärtuse, mis aitab kaasa nii heale peomeeleolule kui ka positiivsete töö- ning ärisuhete tekkimisele. Asukoht eraldatud parkaias, mis tagab maja kõrge turvalisuse ja privaatsuse.

Ammende restoran on tuntud oma hea köögi ja teeninduse poolest. Usume, et pole soovi, mida me ei suudaks täita. Lisaks laiale toitlustusvõimaluste valikule pakume ka erinevaid seltskondlikke tegevusi, et Teie üritusele põnevust lisada ja meeskonnatööd soodustada.

Villa Ammende siseruumides on võimalik vastu võtta kuni 250 külalist. Väliüritustel võimalik teenindada kuni 1500 inimest.
Kui soovite privaatsust, saate reserveerida ühe saali või kogu hotellikompleksi. Kõige olulisemad tugevused ning eelised on privaatsus, tasuta parkimine, juugendstiilis keskkond (emotsionaalne lisaväärtus).

Ootame enda juurde ettevõtete juhte/koolituse korraldajaid, kes peavad lugu privaatsusest, operatiivsusest, personaalsusest ning kõrgest standardist ja kui soovite anda oma koolitusele/seminarile lisaväärtuse ainulaadse ning kordumatu keskkonna näol, mida toetab professionaalne teenindus koos kõige sinna juurde kuuluvaga.

Meie ruumid: Punane salong (40m2), Roheline salong (76,2m2), Sinine söögisaal (98m2), Veinisaal (46m2)