Workland Maakri Think wild

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Workland Maakri Think wild

Inspireeriva disainiga hubane ruum Tallinna kesklinnas

Maakri 25, Tallinn

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Wifi

Ruumi hind 150

Hind sisaldab käibemaksu.
Hind sisaldab ainult ruumi renti.
Toitlustust ja lisasid saab juurde valida tellimuse vormistamisel.

Inspireeriva disaini, mõnusa õhkkonna ning kaasaegse tehnikaga avar koosolekuruum Workland Maakri koostöötamiskeskuses. Sobib suurepäraselt nii koosolekuteks kui ka kohtumisteks. See hubane ruum asub keskuse I korrusel, on suurepärase vaatega avatud alale ja mahutab mugavalt kuni 6 inimest.
Korrus kõrgemal paikneb täisvarustusega köök ning mugav puhkeala/lounge. Teisisõnu on meelepärane kohv/tee/kakao jm väga lähedal. Samuti pakume võimalust tellida ruumi maitsevett ning termosega kohvi/teed ja snäki- või puuviljavaagnaid. Vajadusel abistame cateringi pakkumisetega ning leiame kindlasti teie üritusele sobiva lahenduse.
Workland Maakri on inspireeriva disainiga koostöötamiskeskus, kus kunagisse paberivabrikusse on loodud sooja õhkkonnaga hubased töökohad. Võimalik on töötada nii erinevas suuruses privaatkontorites kui ka avatud alal kasutades hot-desk või dedicated-desk lahendust. Keskuses on kokku kolm erinevas suuruses koosolekuruumi ning lisaks podcasti ruum audiosalvestuseks. Workland Maakri on avatud E-R 09:00-17:00Palun vali kuupäev

Vastame sinu päringule 2h jooksul

Meid usaldavad