Workland Vabaduse koostöötamiskeskus

[icon-price]Price
[icon-clipboard2]Description

Kaugtöökontor

Workland Vabaduse koostöötamiskeskus

Pärnu mnt 12, Tallinn

Akende olemasolu

Esitlustehnika (projektor või LCD ekraan)

Pabertahvel / flipchart

Wifi

Kuupilet annab Sulle võimaluse kasutada piiramatult MySpotiti pakutavaid kontoriruume

Workland Vabaduse – see on inspireeriva disainiga koostöötamiskeskus, kus vanalinna serval asuvasse ajaloolisesse hoonesse on loodud sooja õhkkonnaga hubased töökohad. Siin keskuses leiavad nii erinevas suuruses meeskonnad kui ka freelancerid endale töötamiseks just kõige sobivamad lahendused.  

Võimalik on töötada nii privaatkontoris kui ka avatud alal kasutades hot desk või dedicated desk lahendust. Lisaks tööaladele on Vabaduse keskuses avar köök/lounge, kus kohvitassi taga teiste Worklandi liikmetega ideid vahetada või külalisi vastu võtta. Telefoni- ja videokõnesid saab pidada privaatsetes kõneboksides. Erinevate kohtumiste/koosolekute pidamiseks on keskuses kokku kaheksa erinevas suuruses hubast nõupidamisteruumi, mis mahutavad 2 kuni 10 inimest ning ruumikas lounge seminarideks ja üritusteks. Printimine ning tee/kohv on meie klientidele tasuta.

Worklandi on enda töökohaks valinud suurepärased inimesed, kes hindavad kõrget kvaliteeti, sõbralikku vibe’i, inspireerivat disaini ning networkingu võimalusi. Keskuses toimub erinevaid üritusi nii ainult liikmetele kui ka laiemale avalikkusele.Palun vali kuupäev

Meid usaldavad