Meie lugu

MySpotit teeb rutiinist elamuse!

Me lõime tarkvaraplatvormi MySpotit, sest iga koosoleku korraldaja jaoks on tema koosolek eriline ja nii võtabki kohtade otsimine ning seotud teenuste tellimine palju aega ja energiat.
MySpotit on esimene teistmoodi koosolekuruumide kohese broneerimisvõimalusega keskkond.

Kiirus

Keskmiselt võtab sobiva ruumi leidmine kuni kolm tööpäeva. Ei, mitte pidevat hommikust õhtuni tööd, vaid otsimist, kontakti leidmist ja tegemist, kohvinurgas testimist, kolleegide kuulamist, kirja kirjutamist erinevatele kohtadele, ootamist, võrreldamatute pakkumist võrdlemist, erinevate pakkumiste ühtseks loomist, kohtumiste leppimist, kohaleminemist ja nii edasi ja edasi. MySpotit aitab sul aega kokku hoida ja suunab kõik tegevused ühte keskkonda, säästes Sinu aega ning andes võimaluse reaalajas ka soovitud ruumid broneerida.

Kindlus

Me oleme Sinu jaoks olemas. Mr.Spotit aitab sul leida sobiva koha ning salvestab Su tellimused, et saaksid neid ka järgmisel korral kasutada. Tegeleme pidevalt oma süsteemi täiendamisega, et Sul meie juures hea otsinguid ja broneeringuid teha oleks. Kui Sul on vaja tellida lisateenuseid, aitab Mr.Spotit ka siin.

Elamus

Iga päev lisandub meie baasi uusi ja teistmoodi kohti, mis pakuvad võimalust erinevaid üritusi korraldada. Hotelli konverentsiruumi võib ju ka minna, aga enne tasub MySpotit valikule pilk peale heita.

Tulevik on kohe siin!
See peaks sind naeratama panema. Koos Sinuga loomegi uut tulevikku, kus on suurem valik, paindlikumad lahendused ja kus kõik võtab oluliselt vähem aega. Paari kuuga plaanime Sinuni tuua mitmed uued lisavõimalused, sealhulgas iga spoti koheste broneeringute kalendri, makseplatvormi ja Sinu virtuaalse töölaua täiustamise.

Nii lihtne ongi! Koos teeme rutiinist elamuse.