Võõrad meie koosolekuruumis?

Et koosolekuruumide varieerimine asutuse kontorikultuuri õitsema ja õilmitsema paneb, peaks progressiivsele üldsusele ilmselge olema. Aga kes kõiki neid ruume neile/meile pakkuma peaks ja mis tema sellest võidab?

.

Esiteks, tsiteerides legendaarset läbirääkijat Tee Peeti (Tarmo Leinatamm): kellele ei meeldiks raha? Ruumid seni harjumuspäratutel aegadel käiku lastes kasvab loomulikult käive ja seeläbi kõigi eelduste kohaselt ka kasum. Meiega ühinenud kohaomanikud on korduvalt kinnitanud, et poleks ilmaski arvanud, et nende ruutmeetrid sedavõrd mitmekülgset kasutusvälja evida võiksid. Vanarahvaski teadis öelda, et tühi kott püsti ei seisa, ning samamoodi ei teeni tühi konverentsi- või seminariruum meile hädavajalikku tulu.

.

Mistahes ruume hallates kummitavad meid eeskätt püsikulud, mille vähendamine pole pahatihti kuigivõrd meie võimuses: üüri tuleb ikka tasuda ning torudelgi ei saa talvel päris läbi külmuda lasta. Ega siis jäägi üle muud kui ka tulupoolt igal võimalusel maksimeerida ja nii leiabki muidu vaid sotsiaalelu kõrghetkedel täisvõimsusel toimiv saal meie kaudu kenasti tänulikke külalisi ka argipäeva lõunal. 

.

Ent lisaks otsesele tulule tugevdab Myspotiti valikuareaali kuulumine ka brändi üleüldist tuntust. Pole tulemuslikumat varianti potentsiaalse kliendi mällu sööbimiseks, kui kõnetada teda just siis, kui ta meie teenuse või millegi sellega analoogse vastu aktiivselt huvi tunneb. Isegi juhul, kui lõplik valik langeb konkurendi kasuks, on esmane filter läbitud ja tulevasteks kokkulepeteks plusspunktike kirjas.

.

Hardi Kinnas

In this blog, I focus on MySpotit every day life and share tricks from telecommuting and meetings.